Робоча поїздка голови ради по селах району

   1 серпня 2017 року голова районної ради Валентина Любомська  здійснила робочу поїздку до населених пунктів району Лоташеве, Піщана, Криві Коліна, Корсунка, де зустрілася із сільськими головами та жителями. Зокрема, в селах Лоташеве та Піщана Валентина Олександрівна спільно із депутатом районної ради Володимиром Бондарчуком та сільським головою Сергієм Поліщуком оглянула території, які потерпіли від стихійного лиха. Було відмічено, що виконавчий комітет Лоташівської сільської ради оперативно звернувся до райдержадміністрації щодо своєчасного проведення обстеження об’єктів, які постраждали внаслідок негоди. На даний час, технікою місцевих господарств, проводяться роботи із ліквідації наслідків, завданих стихією. Вживаються заходи для ліквідації аварійної ситуації що склалася на автодорозі обласного значення О241404 Тальне-Пальчик в с. Лоташеве. Також Валентина Олександрівна завітала до сільського фельдшерсько-акушерського пункту, де поспілкувалася із медперсоналом та відвідувачами.

  В с. Криві Коліна голова районної ради спільно із сільським головою Ольгою Дяченко відвідала амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, де зустрілися із зав. амбулаторієм, депутатом Кривоколінської сільської ради Ольгою Грядюжкіною.  В конструктивній розмові обговорено питання оплати праці медичних працівників. Зокрема, Ольга Грядюжкіна виступила з ініціативою  підготувати звернення від працівників медичної галузі Тальнівщини до депутатів Верховної Ради України та інших законодавчих органів  щодо внесення змін до тарифної сітки працівникам медичної галузі. Таке звернення запропоновано внести для підтримки депутатами районної ради на чергову сесію. Спільно із сільським головою Ольгою Дяченко обговорено питання ліквідації наслідків стихії в населених пунктах Криві Коліна та Чеснопіль. Валентина Олександрівна зазначила, що для ремонту покрівлі Чеснопільського сільського клубу,  який потерпів від буревію, виділено кошти в сумі 50 тис. грн..

  В Корсунській сільській раді Валентина Любомська зустрілася із сільським головою  с. Корсунка  Іриною Хижняк  та депутатом районної ради Миколою Слободяником. Обговорювалося питання ремонту дороги від села Криві Коліна до с. Корсунка, використання коштів депутатського фонду.  Відповідно до рішення районної ради від 14 липня 2017 року створено фонд депутата районної ради сьомого скликання, яким затверджено Порядок використання коштів. Микола Архипович запропонував  кошти депутата використати на заміну вікон у приміщенні Корсунської школи.

 Спільно із сільськими головами зазначених сіл обговорено питання наповнення бюджетів сільських громад, зокрема  в частині надходження податків.

                                                          Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись