10-а річниця літературно музичного обєднання Передзвони

  3 травня 2018 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 10-ї річниці з дня створення літературно-музичного об'єднання «Передзвони» та презентації книги «Передзвони-2» і книги почесного учасника об'єднання Леоніда Мельника «Живе в душі моїй любов».

  Очолює літературно-музичне об'єднання «Передзвони», яке функціонує при районному будинку культури, заслужений працівник культури України Микола Вовк. Творча зустріч учасників об'єднання, яких налічується більше 30 осіб, тривала майже три години і пройшла цікаво й невимушено. Кожен учасник мав нагоду висловитись і презентувати себе. Присутні з захопленням слухали прочитані вірші, гуморески, виконані пісні, написані учасниками об'єднання.

  З нагоди ювілею учасників об'єднання привітали голова районної ради Валентина Любомська та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак. Вони висловили щиру вдячність за творчість, побажали легкого пера, прихильності муз, подальшого великого успіху, щоб мистецтво приносило задоволення і робило життя наповненим та змістовним, щоб ніколи не зміліло джерело натхнення, а великі і світлі мрії вели вперед до нових літературних вершин на благо Тальнівщини та України. Валентина Любомська також зазначила, що районна рада, депутати районної ради, райдержадміністрація, якими виділено з районного бюджету кошти на видання книг, і надалі підтримуватимуть творчих людей, всебічно сприятимуть їх діяльності.

Фотозвіт

Повернутись