Районному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів 10 років

  У районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Тальнівської районної ради відбулися святкові заходи до Дня захисту дітей та 10-ї річниці  заснування закладу.

  Свято проходило за участю голови районної ради Н.Руснак, голови райдержадміністрації В.Клименка, начальника управління соціального захисту населення Т.Маринченко та відповідальних працівників райдержадміністрації, депутатів районної ради А.Кравчука,  І.Терещука, В.Безрідного представників народних депутатів, спонсорів установи.  

  Директор реабілітаційного центру Л.Павлова була відзначена Почесною Грамотою Тальнівської районної державної адміністрації і районної ради за  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків,  значний внесок у виховання і розвиток дітей з обмеженими можливостями.

  Від імені вихованців та їх батьків Л.Павлова подякувала  керівникам району, приватним підприємцям, депутатам,  благодійникам та всім небайдужим людям за постійну увагу до проблем і потреб закладу, чуйність,  милосердя та надання матеріальної допомоги.

 Для вихованців закладу був організований театралізований концерт з конкурсами та розвагами. Від гостей вони отримали багато подарунків.

Фотозвіт

Повернутись