Проведено семінар - навчання сільських голів

       Головою районної ради Валентиною Любомською спільно із головою райдержадміністрації Василем Клименком 16 лютого 2016 року проведено семінар – навчання сільських голів.

         Про коригування (оновлення) топографічної підоснови схеми планування територій та генеральних планів населених пунктів Тальнівського району надав роз’яснення заступник начальника управління містобудування та архітектури Черкаської обласної держадміністрації  Болотов В.С.

         Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Захарчук В.М. проінформувала про забезпечення пільгових категорій населення пільгами на проїзд в межах району.

         Про зміни в пенсійному законодавстві з 1 січня 2016 року та надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді, порядок реєстрації на веб-порталі юридичних і фізичних осіб  розповіли перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Тальнівському  районі Звіряка С.В. та завідуюча сектором електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем  Пенсійного фонду України в Тальнівському  районі  Поповиченко Л.Е.

         За участю начальника Тальнівського районного управління юстиції Борзенкової О.В. розглянуто питання виконання органами місцевого самоврядування вимог Закону України « Про внесення змін до Закону України « Про внесення змін до Закону України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень ».

 

Повернутись