Проведено екологічну конференція: «Збережемо довкілля нащадкам!»

   6 лютого 2015 року в місті  Тальному проведено екологічну конференцію: «Збережемо довкілля нащадкам!», організовану Тальнівською районною екологічною організацією «Зелений Світ». В конференції взяли участь представники районної ради та райдержадміністрації, начальник відділу освіти райдержадміністрації, сільські голови, директори шкіл та  відповідальні за природоохоронну виховну роботу в загальноосвітніх школах району, керівники ряду підприємств та організацій, громадські активісти та меценати, діти, що брали участь у природоохоронних заходах,

   Перед початком конференції її учасники вшанували хвилиною мовчання всіх  загиблих в зоні АТО.

   Учасників конференції привітали: голова Тальнівської районної екологічної організації «Зелений Світ» Анатолій Ковальов та директор будівельно-економічного коледжу Андрій Андрощенко.

  Мета проведення конференції полягала в ознайомленн ігромадськості  із характером шкідливих викидів, джерелами їх утворення, правовими аспектами природоохоронної роботи та досягненні поліпшення стану навколишнього середовища в Тальнівському районі.

   З доповідями виступили: санітарний лікар райсанепідемстанції Зозуля В.С., настоятель Петропавлівського Храму м.Тальне протоієрей Михайло, доктор геграфічних наук, професор Сенько С.П., завідувач Тальнівським райметодкабінетом Лобова С.В., директор Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» Чабанюк В.В., заслужений працівник освіти України, доктор сільськогосподарських наук, професор Господаренко Г.М., директор Науково-виробничого підприємства «Теплоелектропроект» Процко А.А.

   Ними порушено питання, що охоплюють такі проблеми: про екологічну ситуацію в Тальнівському районі та способи її покращення; екологічні проблеми сучасного сільського господарства та шляхи їх вирішення; основні напрями, зміст, форми екологічної освіти і виховання; екологічна просвіта населення; розвиток молодіжного екологічного руху; взаємодія громадських і державних організацій з питань екологічної освіти і виховання; забезпечення екологічної безпеки на території Черкаської області.

  При обговоренні учасниками зібрання внесено багато пропозицій, які організатори пообіцяли опрацювати, узагальнити та направити відповідним службам для необхідного реагування.

  Також державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Мулько Ю.В. було вручено чотирьом активістам районної організації «Зелений Світ» посвідчення Державної екологічної інспекції у Черкаській області громадських інспекторів з охорони довкілля.

  На завершення Ковальов А.К. подякував всім учасникам за плідну роботу.

Фотозвіт

Повернутись