Пройшов турнір з міні-футболу «Кубок Героїв АТО»

       26 серпня 2017 року в Тальному, на Співочому полі, за сприяння Тальнівської районної ради  пройшов турнір з міні-футболу «Кубок Героїв АТО». У ньому взяли участь чотири команди: від Тальнівщини – «Граніт», від Маньківщини – «Буки-Граніт», від Звенигородщини – «Звенигора», від Лисянщини – «Тікич». Тальнівську команду представляли : Андрій Щербатюк, Петро Качур, Максим Поліщук, Андрій Мельник, Юрій Опалінський, Анатолій Рябокінь, В’ячеслав Руденков, Андрій Біліченко, Василь Ковтун, Іван Сокол, Сергій Хмельницький.

        Після Гімну України та хвилини мовчання за полеглими земляками-героями, яких назвали поіменно, учасників турніру привітала голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська. Вона побажала всім мужності, стійкості і, звичайно, перемог та зазначила, що буде чудово, якщо даний турнір, , крокуватиме всією Черкащиною.

           Спостерігаючи з яким азартом вчорашні воїни змагались за перемогу на футбольному полі, легко уявити якими мужніми захисниками вони були на сході України.

         Перший турнір пройшов у Звенигородці у травні цього року. На ньому тальнівська команда виборола І місце. Тому естафета подальших змагань перейшла до нас. Перехідний кубок знову ж таки залишається на Тальнівщині, бо 26 серпня наші славні земляки –  тальнівська футбольна команда «Граніт»  в склад якої ввійшли лише учасники АТО -  вдруге здобули перемогу. І гравці з інших команд, і глядачі підтримали переможців гарячими оплесками, а від Тальнівської районної ради та Тальнівської райдержадміністрації вони отримали Грамоти та пам’ятні спортивні нагороди - медалі. 

         Приємно, що серед глядачів були сільські голови, депутати районної та обласної рад, працівники районної ради та Тальнівської райдержадміністрації, любителі спорту і просто громадяни, які прийшли підтримати вчорашніх воїнів. Після  вручення Грамот, нагород та перехідного кубку до спортсменів – ветеранів АТО звернулися голова Тальнівської районної державної адміністрації Василь Клименко та депутат Черкаської обласної ради Володимир Копійченко. Вони подякували колишнім воїнам за захист  України, побажали миру, благополуччя, успіхів.

           Після змагань спортсменів-атовців всіх команд учасників почастували смачною козацькою кашею. Зустріч була теплою. Безперечно, вона дала можливість хлопцям відігнати в бік страшні спогади про війну, збадьоритися у мирному житті, відчути задоволення від проведення мирної битви, а переможці – ще й відчули неабияке задоволення від чергової перемоги. А ще такі зустрічі дають можливість поспілкуватися з бойовими побратимами, поділитися спогадами та враженнями.

       Спонсорами проведення змагань були: Сергій Тульчинський, Дмитро Литвинюк, Валентина Любомська, Василь Клименко, Валентина Захарчук, Тетяна Маринченко.

          В організації турніру допомогли: ГО «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів»(Тетяна Буга, Сергій Шкляренко), директор районного центру ФЗН «Спорт для всіх» Людмила Острань, радник голови районної ради Віталій Чалий,  завідуючий сектору з питань молоді та спорту управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Щербаков та судді  Ярослав Давиденко і Леонід Борійчук.

 

 

Повернутись