Прохання батьків задоволено

  Реформування будь-якої галузі – це завжди надзвичайно складний і кропіткий процес, де треба врахувати безліч нюансів. Та найголовніше – не забути, що в гонитві за кінцевим результатом не повинні страждати звичайні люди, особливо діти.

  Чималий резонанс у районі викликали нововведення із розташуванням кабінетів у центральній районній лікарні. 

  Нагадаємо, що враховуючи вимоги часу, Тальнівською районною радою 22 вересня цього року було прийнято рішення про створення комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради, який має запрацювати з 1 грудня цього року.

 Наразі у районній лікарні відбувається розподіл на первинну і вторинну ланки. Каменем спотикання стало «перенесення кабінетів», щоб на першому поверсі розмістити кабінети «вторинки», другий поверх поліклініки віддати первинній ланці.

  Звичайно, що це викликало певне невдоволення. Та найбільше обурення виявили батьки, які тепер, щоб пройти «здоровий» прийом та отримати профілактичне щеплення своїм малюкам, мали з ними підніматися на другий поверх, чекати в чергах поруч із кабінетами, де приймають хворих. Зі скаргами матері навіть звернулися до голови та депутатів районної ради. Питання було розглянуто на засіданнях президії  та сесії райради, що відбулася 27 жовтня. Депутати одноголосно прийняли рішення, яким доручили райдержадміністрації та головному лікарю ЦРЛ Анатолію Майсюку повернути кабінети прийому здорових дітей та проведення профілактичних щеплень на попереднє місце, на першому поверсі, де був окремий вихід.

  30 жовтня керівники райдержадміністрації та районної ради провели робочу нараду, на яку і було запрошено Анатолія Майсюка. Позиція районного керівництва була чіткою і безкомпромісною – розподіл первинної і вторинної ланки в жодному разі не повинен вплинути на зручність пацієнтів, насамперед, найменших тальнівчан та погіршити якість надання медичних послуг взагалі. Їхнє здоров’я – найважливіший пріоритет при проведенні будь-яких змін.

 2 листопада голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко та його заступник Тетяна Півторак здійснили робочу поїздку до центральної районної лікарні, щоб проконтролювати виконання доручення. Кабінети прийому дітей та проведення профілактичних щеплень уже працювали  на звичному місці – на першому поверсі приміщення лікарні з окремим виходом.

  На прийомі було багато малечі разом із батьками. Вони, в свою чергу, висловили вдячність і задоволення, що до їхніх прохань дослухалися і позитивно вирішили проблему. Тепер можна спокійно йти з малечею на плановий огляд, не хвилюючись за безпеку дитини, особливо в осінньо-зимовий період, коли збільшується ризик «підхопити» гострі вірусні інфекції.

  Тут же була проведена робоча зустріч керівників району із головним лікарем Анатолієм Майсюком, його заступником Валентиною Калініченко та лікарем сімейної медицини Ганною Данилюк, яка з 1 грудня приступить до роботи на посаді  головним лікарем Тальнівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Було оглянуто кабінети, виділені для розміщення цього центру. Зараз там проводяться роботи, пов’язані з переміщенням. Керівники району запевнили, що для приведення кабінетів до санітарних норм, придбання необхідного обладнання надаватиметься бюджетне фінансування та підтримка процесу реорганізації, насамперед, враховуючи інтереси тальнівчан.

Прес-центр

Фотозвіт

Повернутись