Депутати та працівники районної ради, районної державної адміністрації, сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств, громадськість району з глибоким болем сприйняли сумну звістку про передчасну смерть нашого колеги, депутата районної ради, голови постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, товариша, справжнього хлібороба Скіченка Миколи Дмитровича.

 Важко усвідомити, що 7 жовтня на 72-у році життя перестало битися  серце прекрасної людини, громадянина України, вірного патріота нашої держави. Не стало доброї, чуйної людини, люблячого чоловіка, батька, дідуся, надійного товариша і колеги.

 8 жовтня 2017 року Тальнівщина попрощалась із Миколою Дмитровичем. Траурний мітинг відкрив керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук, який зазначив, що сьогодні ми прощаємось з людиною, яка своєю працею, своєю щирістю залишила на землі добрий, теплий слід, від спілкування з якою завжди було затишно і комфортно.

 Колега по роботі, депутат районної ради Павло Лаціна розповів про життєвий та трудовий шлях Миколи Дмитровича. За високі виробничі та економічні показники він був нагороджений Орденом «Знак Пошани» Міністерства агропромислового розвитку, медаллю «За трудову відзнаку», медаллю «10-річчя незалежності України». Скіченку М.Д.  присвоєно звання «Почесний громадянин Тальнівського району», а в 2016 році присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

 Крім державних нагород, неодноразово нагороджувався Почесними грамотами районної ради, районної державної адміністрації та облдержадміністрації. Обирався депутатом Глибочківської та  Майданецької сільських рад, неодноразово – депутатом Тальнівської районної ради.

  В траурному мітингу також взяли участь начальник головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації  Колодка Ігор Леонідович, голова районної ради Любомська Валентина Олександрівна,  представник спілки сільськогосподарських товаровиробників району Терещук Іван Кіндратович, Білашківський сільський голова Чмига Любов Степанівна, голова ради ветеранів війни та праці Білозор Василь Васильович.

  Микола Дмитрович був саме з тих людей, змістом життя яких було творити добрі справи, щоб на столі завжди був хліб і до хліба.

   Пам’ять про Скіченка Миколу Дмитровича залишиться в наших серцях.

                                                             Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись