Привітали учасника визволення Тальнівщини А. Сатанівського

В ці березневі дні Тальнівщина відзначає 72 річницю визволення району від німецьких окупантів.  В селі Майданецькому Тальнівського району проживає єдиний в районі учасник визволення Тальнівщини Антін Михайлович Сатанівський.

         9 березня 2016 року голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, голова ради ветеранів війни та праці Василь Білозор, ветеран армії Іван Кваша привітали Антона Михайловича  подарунками та квітами.

         Антін Михайлович народився в селі Зеленьків Тальнівського району Черкаської області. Після закінчення школи працював робітником на цукровому заводі і в квітні 1941 року був призваний в ряди Червоної Армії. Молодим хлопцем пройшов дорогами війни: від західного кордону до Сталінграда. А потім його бойовий шлях проліг через Курську дугу, Бєлгород, Харків, Черкащину, Кишинів, Варшаву і завершився у Берліні.

         За проявлені у роки війни подвиги А.М.Сатанівський нагороджений двома орденами Червоної  Зірки, орденом  Вітчизняної війни 2 ступеня, орденом «За заслуги» 3 ступеня, медалями «За відвагу», «За звільнення Варшави», «За взяття Берліна» та десятками ювілейних нагород.

         Антін Михайлович має понад 50 років трудового стажу. Вийшовши на пенсію багато часу приділяє військово-патріотичному вихованню молоді.

Повернутись