Привітали депутата Тальнівської районної ради Володимира Синьогуба

Привітали депутата Тальнівської районної ради

Володимира Синьогуба.

    Перед початком спільного засідання постійних комісій районної ради, яке відбулося 5 серпня 2020 року голова районної ради Валентина Любомська спільно із головою районної державної адміністрації Олександром Цимбалом привітали колишнього начальника відділу освіти райдержадміністрації, депутата районної ради Володимира Синьогуба із 60-річчям від дня народження та вручили йому квіти і вітальну адресу.

  В своїх виступах керівники району зазначили, що все своє свідоме життя, професійні знання і навики Володимир Миколайович присвятив освітянській галузі, зокрема вихованню і навчанню молодого покоління. Проявивши відданість своїй справі, зарекомендував себе досвідченим керівником, вмілим організатором.

 Своїм ставленням до виконання професійних і громадських обов’язків,вболіванням за доручену справу, активною життєвою позицією заслужив не лише повагу  колег і друзів, а й довіру жителів нашого району, які неодноразово обирають його депутатом районної ради.

 Керівники району побажали ювіляру міцного здоров’я, щастя і достатку. Щоб доля оберігала у скрутну хвилину, задуми збувалися та приносили бажану радість і задоволення, а кожна мить була прекрасною, радісною, багатогранною, сповненою оптимізму і віри, вагомими здобутками на депутатській ниві на благо громади Тальнівщини  та України.

 До вітань долучилися начальник відділу освіти райдержадміністрації, депутат районної ради Лариса Коваль та освітяни району. Вони привітали ювіляра вітальною адресою, короваєм і квітами. А голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Нестругіна вручила Володимиру Миколайовичу відзнаку управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної організації профспілки працівників освіти і науки «За відданість справі».

                                                             Виконавчий апарат районної ради.        

Фотозвіт

Повернутись