Придбано телемедичне обладнання для сільської медицини Тальнівщини

Придбано телемедичне обладнання

для сільської медицини Тальнівщини

   На черговій сесії Тальнівської районної ради прийнято рішення «Про надання згоди на прийняття у спільнувласність територіальних громад сіл та містаТальнівського району телемедичного обладнання».

  Дане рішення прийняте відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, яким затверджено Перелік заходів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості, щодо забезпечення телемедичним обладнанням комунальних закладів охорони здоров'я у сільській місцевості.

   Надано згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сілта містарайону 3 (трьох) комплектів телемедичного обладнання, які придбані Департаментом будівництва Черкаської обласної державної адміністрації, з подальшою передачею на баланс комунального некомерційного підприємства  «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради для забезпечення телемедичним обладнанням амбулаторій загальної практики - сімейної медицини: с. Онопріївка (1 комплект); с. Майданецьке (1 комплект); с. Мошурів (1 комплект).

  Незабаром зазначені сільські медичні заклади отримають комплекти телемедичного обладнання.

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись