Придбання автомобіля для Тальянківської медичної амбулаторії

Придбання автомобіля для Тальянківської

медичної амбулаторії

  26 червня 2020 року на сесії районної ради було надано згоду на прийняття службового автотранспорту - легкового автомобіля HAVAL H2, первісною вартістю 495 тисяч 326 гривень у спільну власність територіальних громад сіл та міста району в особі Тальнівської районної ради.

  Даний автомобіль придбаний Департаментом будівництва Черкаської обласної державної адміністрації для забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників Тальянківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради.

   Нагадаємо, Постановою Кабінетів Міністрів України від 06.12.2017  № 983 для Черкаської області було передбачено субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

  Тальнівський район був одним із перших, хто підтримав потрібну для людей ініціативу вдосконалити мережу сільських закладів охорони здоров’я. За підтримки голови Тальнівської районної ради Валентини Любомської, депутатів Черкаської обласної ради Анатолія Підгорного, Анатолія Скіченка та Володимира Копійченка  Тальнівський район увійшов у даний проєкт.

  Наразі завершується будівництво Тальянківської медичної амбулаторії, яке було розпочате в минулому році.

  Нове приміщення буде енергоефективним, його оснастять усім необхідним діагностичним та лікувальним обладнанням. А тепер нова амбулаторія матиме і службовий автомобіль, щоб обстежувати хворих на дому та надавати невідкладну допомогу.

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись