Презентація проекту для підлітків «Відкривай Україну»

        Першого листопада в Тальнівському НВК «Загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 1 - гімназії», а другого листопада в Тальнівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 проводилась презентація другого етапу гейміфікованого  проекту для підлітків з малих міст України «Відкривай Україну», який навчатиме прояву активної громадянської позиції та реалізації суспільно-корисних проектів. Презентував проект депутат обласної ради Володимир Копійченко. Разом з ним до дітей завітала й голова Тальнівської  районної ради Валентина Любомська.

       Мета  проекту: додати підліткам віри у себе та власні сили.  Сьогодні після школи майже всі активні випускники їдуть із малих міст - до обласних центрів, столиці або за кордон. Вдома вони не бачать перспективи для розвитку. А вони є. Потрібно лише повірити в те, що Країна починається там, де твій ДІМ. Якщо за дверима твоєї квартири одразу починається Чужий Ворожий Всесвіт, ані село, ані Київ не будуть “твоїми”. Якщо ж ти сприймаєш свій двір, вулицю, місто, як власний дім - ти будеш його захищати, доглядати, відбудовувати. І так ми - кожен громадянин - створимо нову Україну. Саме для цього й започатковано даний проект, який буде проходити в кілька етапів. Спершу потрібно зареєструватися та створити команду. У кожній команді буде 16 осіб: по 3 учня з 7, 8, 9, 10, 11 класів та вчитель-модератор. Завдання кожної команди та проекту в цілому - зробити життя кращим. Перший етап - знайти проблеми у власній школі та вирішити одну з них. Другий етап - змінити на краще своє місто. І в результаті - навчитися змінювати себе і світ.

     Володимир Копійченко пообіцяв всіляко допомагати конкурсантам. але основні ідеї їх втілення - це робота підлітків. побажав конкурсантам творчих успіхів та перемог.

        На завершення презентації голова районної ради Валентина  Любомська побажала учням займатись саморозвитком  та зазначила, що саме цей проект дає  направлення, щоб  зрозуміли: якщо ви самі для себе не побудуєте майбутнє, цього не зробить ніхто. Цей проект - маленький крок до майбутнього. Вона попросила дітей віднестися до справи відповідально, створити команду, члени якої підставлятимуть один одному плече. Висловила надію і віру в те, що діти підготують гідні проекти і отримають перемогу.

Фотозвіт

Повернутись