Презентація книги "Велич трудового життя"

    1 квітня 2016 року в Тальнівському міському центрі культури та дозвілля відбулася презентація книги «Велич трудового життя» (упорядник та ведучий заходу заслужений працівник культури України Олег Сошинський). Дана книга - посвята праці на ниві сільськогосподарського виробництва, посвята активній громадській діяльності Гаврилової Тетяни Андріївни, Героя Соціалістичної Праці, кавалера трьох орденів Леніна, депутата Верховної Ради УРСР 7-12 скликань, заступника Голови Верховної Ради, яка нагороджена багатьма Почесними Грамотами Верховної Ради УРСР та Верховної Ради України, заслуженого працівника сільського господарства України, почесного громадянина Тального та почесного громадянин Тальнівщини. У виданні вміщено оповіді тих, хто співпрацював із Тетяною Андріївною, і тих, хто з різного приводу спілкувався з нею.

    На презентації виступила голова районної ради Валентина Любомська, яка розповіла про трудовий шлях Тетяни Андріївни, її невтомне працелюбство та відповідальність. Вона зазначила, що очолюючи  майже 20 років колгосп «Здобуток Жовтня» Гаврилова Т.А. постійно дбала про ефективне використання і охорону земель, збереження ресурсів. Завдяки її наполегливості господарство було базовим в області по запровадженню передових технологій вирощування сільськогосподарських культур, прогресивних методів ведення тваринництва. Молодому поколінню є чому повчитися у Тетяни Андріївни. Займаючи високі посади, вона завжди залишалася простою у спілкуванні. Душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота про людей, чуйність і доброзичливість у людських взаємовідносинах служать прикладом для наслідування. Висловила вдячність голові районної ради минулого скликання Н. П. Руснак, депутатам Тальнівської  районної ради шостого скликання та сільгоспвиробникам Р. М. Лисенку (ПСП «Зеленьківське»), В. О. Кіфу (ТОВ «Надія»), І. К. Терещуку (СТОВ «Онопріївське», СФГ «Хлібодар»), І. В. Стеценку (СВК «Веселий Кут»), М. П. Бевзенку (СТОВ «Благодатне»), Л. Д. Кутовій (СТОВ «Колос»), О. О. Кутовій (СФГ «Перлина»), коштом  яких здійснено видання цієї книжки, а також упорядникам книги О.І. Сошинському, О.Л. Шатайлу, коректорам - В.А. Нерубайському та Л.А. Нерубайській.

 З вітальними словами виступили перший заступник голови райдержадміністрації  Володимир Гречка, в. о. міського голови Ірина Топтун, від імені сільськогосподарських товаровиробників слово мала Людмила Кутова, колишній керівник «Здобутку Жовтня» Віктор Стоян. Також слово мали Здобутківський сільський голова Остап Капець, колишній директор Тальнівського будівельно-економічного коледжу Іван Куян.

   Тетяна Андріївна Гаврилова дякувала всім за увагу,  видану книгу, за вітання та художні номери від наймолодших учасників художньої самодіяльності Здобутківського сільського Будинку культури. Відповідно погодження спілки сільськогосподарських товаровиробників району книжка  передана у всі загальноосвітні школи та бібліотеки району. Учасники презентації побажали Тетяні Андріївні міцного здоров’я, активного довголіття, миру, щоб і надалі була такою ж усміхненою, привітною, а життя додавало сил ще на багато-багато років.

Фотозвіт

Повернутись