Прем’єрний показ фільму «Чорний козак» у м. Києві

   1 серпня 2018 року голова районної ради Валентина Любомська та голова райдержадміністрації Василь Клименко відгукнулися на запрошення авторів фільму української стрічки „Чорний козак“ та відвідали місто Київ, де в кінотеатрі «Жовтень» відбувся  перегляд прем'єри фільму.

  Фільм знятий народною аматорською кіностудією „Мальва“ за оповіданням Сашка Лірника, режисером якого став Владислав Чабанюк – директор Державного історико-культурного заповідника „Трипільська культура“, що знаходиться у селі Легедзине Тальнівського району.

 Керівники району підтримали земляка, який разом зі своєю командою знімали цей фільм майже десять років та приїхали переглянути його разом.

 В основі сценарію фільму — авторська казка "Про вдову Ганну Шулячку, Чорного Козака і страшне закляття". Події відбуваються в ХVII ст. у селі Сабадаш під Жашковом. Козацька вдова Ганна помічає, що вночі хтось став допомагати по господарству. Підстерігши, вона бачить козака, вбраного в чорне. Закохується в нього, але дізнається, що він проклятий сотником, бо заснув на чатах. Тепер лише вночі може вийти зі спільної могили, щоб допомогти людям. Якщо запізниться до сходу сонця — залишиться там назавжди. Сценарій виграв конкурс Держкіно і кілька років стояв у плані на реалізацію.

  І ось цей час настав. Тож, шановні земляки, тальнівчани, пропонуємо і вам переглянути довгоочікувану українську стрічку „Чорний козак“.

Фотозвіт

Повернутись