Прапор Доброчинності у Тальнівському районі

20 березня 2015 року у Тальнівському навчально – виховному комплексі      «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 - гімназія» Тальнівської районної ради  Черкаської області в атмосфері патріотичного піднесеннявідбулася акція передачі перехідного Прапора Доброчинності від делегації Драбівського району у складі заступника голови районної ради, завідувача районним методичним кабінетом, методистів, спікера ради старшокласників району. Під час акції було проведено презентацію, в ході якої висвітлено волонтерську діяльність учнів Драбівщини. Також гості, педагогічні працівники та учні обмінялися думками з приводу якостей, якими повинен володіти сучасний патріот. На згадку про проведений захід гості привезли у подарунок сувеніри та обереги, виготовлені учнями Драбівщини власноруч.

Лідери учнівського самоврядування району та школи прозвітували про проведені акції та заходи, які відбуваються у навчальних закладах. Під час заходу присутніх вітали творчі колективиНВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 - гімназія».

Гостей тепло зустрічали та вітали голова Тальнівської районної ради  Наталія  Руснак, начальник відділу освіти  райдержадміністрації Володимир Синьогуб,  завідувач районним методичним кабінетом Світлана Лобова, директор НВК Володимир Нерубайський.

Урочистий захід з нагоди передачі Прапора Доброчинності на тему: «Ми – гідні патріоти Батьківщини», орієнтований на духовні цінності, об’єднав  Драбівщину і Тальнівщину спільною ідеєю добра, миру та засвідчив необхідність проведення таких заходів заради збереження майбутнього України.

Далі  Прапор Доброчинності  буде передано у Городищенський район.

Фотозвіт

Повернутись