Пошта нового формату

Пошта нового формату

  Укрпошта продовжує розширювати проєкт «Сільське відділення», яким передбачено запровадження нової моделі обслуговування клієнтів – пересувні відділення поштового зв’язку.

   22 вересня 2020 року в залі засідань районної ради відбулася презентація зазначеного проєкту. Перед присутніми виступив директор Черкаської дирекції «Укрпошта» Олександр Марченко. Він проінформував про те, що Тальнівський район сьогодні отримав 9 автомобілів – пересувних відділень поштового зв’язку, які вийдуть на маршрути у Тальнівському, Маньківському, Катеринопільському і Уманському районах. До кінця 2020 року цим проєктом буде охоплена вся Черкаська область.

    Це другий етап реалізації проєкту «Сільське відділення», який стартував ще у червня 2018 року у Чернігівській області. Він продемонстрував свою ефективність  і довів, що пошта нового формату – це доступність фінансових і поштових послуг для мешканців навіть найвіддаленіших населених пунктів, де раніше пошти ніколи не було, сучасний сервіс, а також гідні умови та оплата праці для працівників компанії.

 Мобільне бригада пересувного відділення поштового зв’язку складатиметься з трьох осіб: начальника, листоноші та водія-супроводжувача. Кожна бригада об’їжджатиме  чітко визначену кількість сіл та хуторів  за заздалегідь затвердженим графіком і маршрутом. Прибувши у село, начальник пересувного відділення  обслуговуватиме клієнтів у так званій точці присутності – у стаціонарному відділенні поштового зв’язку. Листоноша і водій-супроводжувач у цей час здійснюватимуть адресну доставку посилок, листів, пенсій, субсидій, товарів уроздріб. Крім того, прийматимуть платежі, перекази та надаватимуть інші послуги компанії клієнтам вдома.

   Сподіваємося, що новий проєкт від Укрпошти виправдає себе, а жителі нашого району отримуватимуть якісні і вчасні поштові послуги.

                                                                Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись