Підняття прапора на підтримку полонених українських моряків

  10 січня 2019 року за участю представників районної та міської рад, райдержадміністрації, депутатів районної та міської рад, громадськості відбулася акція підняття прапора на підтримку українських військових моряків, що перебувають в полоні РФ.

  Присутні зібралися, щоб долучитися до українців та друзів України по всьому світові, у знак підтримки та солідарності з українськими військовими моряками.

  Уранці 25 листопада 2018 року, порушивши всі міжнародні норми, російські прикордонники заблокували прохід до Керченської протоки українському буксиру «Яни Капу», двом катерам «Бердянськ» та «Нікополь», захопивши їх і 24-х українських моряків у полон. Серед них єдвоє моряків з Черкащини. Так, рейдовим буксиром «Яни Капу», захопленим в Азовському морі, керував Олег Мельничук 1995 року народження із м. Сміла. А у складі команди малого броньованого артилерійського катера «Нікополь» перебував старшина 1 статті Владислав Костишин 1994 року народження, який родом із Христинівського району.

   Право підняти прапор Військово-Морських Сил Збройних сил України було надано заступнику начальника кафедри озброєння Інституту Військово-Морських сил Збройних сил України м. Одеси, капітану другого рангу Казнадєю Сергію Олексійовичу та голові ГО «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО», депутату районної ради Данилюку Василю Миколайовичу.

  Цей прапор – символ підтримки українським морякам, які перебувають у полоні. А також усім українським військовим і добровольцям, які потрапили у полон і поки що не повернулися додому.

  Слава Україні! Героям Слава!

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись