Підготовка до 14-ї сесії районної ради

    23 травня 2012 року в Тальнівській районній раді проведено засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, на якому розглянуто питання "Про підсумки виконання районного бюджету за 1 квартал 2012 року" та "Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2011 № 11-4 "Про районний бюджет на 2012 рік" із змінами. За результатами розгляду та обговорення питань, внесених пропозицій і зауважень прийняті рішення. 

**********

    24 травня відбулися засідання інших 6-и постійних комісій районної ради, на яких розглянуто питання проекту порядку денного, які необхідно розглянути відповідними профільними комісіями. 

    Після їх завершення відбулося спільне засідання всіх постійних комісій районної ради, на якому розглянуто питання: "Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району в І кварталі 2012 року", "Про підсумки виконання районного бюджету за І квартал 2012 року", "Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2011 № 11-4 «Про районний бюджет на 2012 рік» із змінами".

  В роботі засідання взяли участь та виступили голова райдержадміністрації Бардадим М.Д., голова районної ради Осипенко С.О., заступник голови районної ради Глухенький В.С.  

      З розглянутих питань комісії прийняли відповідні рішення.

**********

    24 травня відбулося 17-е засідання президії Тальнівської районної ради, на якому розглянуті питання проекту порядку денного 14-ї сесії районної ради з врахуванням пропозицій, прийнятих на засіданнях постійних комісій.

    За результатами засідання президії прийнято рішення про винесення розглянутих питань порядку денного на розгляд чергової сесії районної ради.

Повернутись