Память жива

  Пам'ять жива. Вона живе в старихфотографіях, в пожовклих листах і вживих квітах на могиліневідомого солдата. Це живе дихання пам'яті відчувалося у заліТальнівського районного будинку культури, де 26 жовтня  відбувся концерт під назвою «Перемога, одна на всіх», присвячений 74-й річниці визволення України від фашистських загарбників.

 Голови ветеранських організацій сіл Кривих Колін – Олександр Петрович Пироженко та Лоташевого – Інна Миколаївна Коріненко привітали присутніх з Днем визволення України від фашистських загарбників. Вони згадали сторінки історії далекого 1944 року, а Інна Миколаївна продекламувала власний вірш про визволення нашого району під назвою «Де гриміли бої».

 Ведучі заходу Людмила Васільєва та Віталій Фурса спільно із артистами районного будинку культури перегорнули сторінки книги пам'яті про героїзм тальнівців в роки Другої світової війни.

  На фронтах тієї страшної війни воювали понад 6 тисяч жителів нашого району. 1830 з них не повернулися живими до рідного порогу. Понад 3600 – зникли безвісти. За мужність і хоробрість 721 учасника бойових дій удостоєно урядових нагород.

 Художні номери були присвячені одній із найкривавіших трагедій людства, оспівано величний подвиг земляків і надії на мирне та краще майбутнє рідної землі.

  Захід підготували і провели працівники районного будинку культури та народний аматорський хор ветеранів «Хлопці ого-го», керівник Анатолій Ноздровський.

 Учасники хору запалили свічки пам’яті, а молодь поклала квіти до пам’ятників воїнам-визволителям, які загинули у роки Другої світової війни, та воїнам-землякам, які загинули, захищаючи Україну у 2014-2018 роках.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись