Освячення храму в с.Лоташеве

  25 серпня 2018 року на Тальнівщині відбулася визначна подія. Цього дня в селі Лоташеве було освячено новозбудований храм на честь Покрови Пресвятої Богородиці.

 Освячення храму проводили Патріарший намісник митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ  Чернігівський і Ніжинський Євстратій, керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, настоятель парафії ієрей Андрій Грищенко, а також численне духовенство із Черкаської, Київської та Чернігівської єпархій.

  Після завершення богослужіння з вітальним словом до усіх присутніх в храмі звернувся керуючий Черкаською єпархією митрополит Іоан.

 Владика Епіфаній вручив високі церковні нагороди благодійникам, які долучилися до благої справи будівництва храму. Зокрема, за заслуги з відродження духовності в Україні та за вагомий особистий внесок у розбудову та утвердження Помісної Української Православної Церкви, Патріарший намісник нагородив Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III-го ступеня настоятеля новозбудованого храму ієрея Андрія Грищенка, керівника місцевого господарства, депутата Лоташівської сільської ради - Швеця Леоніда Петровича, Орденом Святого Миколая Чудотворця - Коваленка Василя Павловича, а також Патріаршими грамотами багатьох благодійників, які вклали свою лепту у будівництво храму.

 Привітали з цією подією громаду голова районної ради Валентина Любомська та голова райдержадміністрації Василь Клименко і передали в Храм  ікону.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись