Організація проведення фіналу Спартакіади серед депутатів

  Розглянуто питання щодо організації проведення у 2013 році фінальних змагань обласної Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад в місті Тальному.

   Розпорядженням Черкаської обласної ради від 06.02.2013 року № 19-р "Про проведення у 2013 році обласної Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад" визначено, що фінальні змагання Спартакіади пройдуть 27 квітня 2013 року в місті Тальному. 

  14 лютого 2013 року головою районної ради Глухеньким В.С. проведено робочу нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Копійченка В.П., директора  ВСП Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського НУС Пироженка Р.О., начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації  Маньковського О.А., начальника відділу фізичної культури та спорту  райдержадміністрації Щербакова О.М., директора районного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Острань Л.В.

  На нараді розглянуто питання організації проведення у 2013 році фінальних змагань обласної Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад в місті Тальному. Намічені першочергові заходи з облаштування спортивних об’єктів, проведення поточного ремонту стадіону. Визначено обсяг робіт та кількість коштів для їх проведення.

  Учасники наради узгодили подальші дії з організації підготовки для проведення фінальної частини Спартакіади.

Повернутись