Олімпійський пробіг до Дня фізичної культури та спорту

  Вже не один рік, другої суботи вересня в нашій країні відзначається День фізичної культури та спорту - свято молодості, краси, гармонії тіла й духу та спортивного довголіття, свято для тих, хто дбає про своє здоров’я, займається фізичними вправами, веде здоровий спосіб життя, залучає молодь до занять улюбленим видом спорту.

   14 вересня 2018 року біля районного будинку культури відбулися заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту. З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Василь Клименко та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук, які щиро привітали спортсменів, тренерів та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Вони зазначили, що фізичнакультура іспорт об’єднують людей різного віку та професій, дарують відчуття повноти життя, загартовують волю і характер. Саме фізична культури і спорт продовжують залишатися надійним джереломгарного настрою, оптимізму іздорового способу життя.Побажали всім міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги та перемог в усіх справах.

  В рамках заходу проведено нагородження вчителів фізичної культури  та учнів сільських шкіл району.

  За вагомий внесок та високі показники в розвиток спорту в області та районі Грамотами обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту були нагороджені:

Ємельянова Олена – методист Тальнівського районного методичного кабінету за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Тальнівському районі та з нагоди Дня фізичної культури та спорту;

Панько Роман – учень Мошурівської ЗОШ в  2016, 2017, 2018 роках ставав чемпіоном Черкаської області по боксу. У 2017 році переможець Турніру сильніших школярів України з боксу. Чемпіон України по боксу в грудні  2017 року. Чемпіон міжнародного турніру по боксу в республіці Молдова 2018 року;

Поліщук Ярослав – випускник Кривоколінського НВК в 2018 ріці ставав срібним призером Чемпіонату світу з карате Годзю – рю, чемпіон України з змішаних бойових мистецтв ММА, чемпіон області з змішаних єдиноборств ММА, Чемпіон області з карате  Годзю – рю.

  Також були нагороджені вчителі фізичного виховання за сумлінну працю, якісну підготовку вихованців до районної та обласної спартакіади школярів, серед шкіл І – ІІ ступенів:

за ІІІ місце - вчитель фізичного виховання Веселокутської ЗОШ        Біліченко Руслан;

за ІІ місце - вчитель Зеленьківської ЗОШ Винник Олександр;

за І місце  - вчитель Тальянківської ЗОШ Острань Людмила.

Серед шкіл І – ІІІ ступенів:

за ІІІ місце - вчитель фізичного виховання Вишнопільська ЗОШ Івонік Сергій;

за ІІ місце - вчитель Колодистенського НВК Гайшук Тетяна;

за І місце - вчитель Кобринівського НВК  Бабій Віталій.

  За вагомий внесок та підтримку розвитку спорту в районі оголошено подяки меценатам Тальнівського району: Сергію Тульчинському, Ігорю Стеценку, Валерію Ковалю, Леоніду Швецю, Василю Лещенку, Миколі Бевзенку, Олексію Каплюченку, Василю Сітьку, Володимиру Орлову.    

  І саме сьогодні вся спортивна дружна родина зібралась з метою розвитку Олімпійського руху і масового залучення людей до здорового способу життя. В рамках «Олімпійського тижня» було проведено Олімпійський пробіг, в якому взяли участь спортсмени, учні і вчителі шкіл району, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування,  жителі міста.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись