Огляд вокально-інструментальних та хореографічних колективів

   30 квітня 2017 року в районному будинку культури (РБК) відбувся огляд вокально-інструментальних ансамблів та танцювальних колективів сільських закладів культури. В заході взяли участь 22 солісти, 6 дуетів та танцювальні колективи різної вікової категорії. Оцінювала виступи комісія у складі голови районної ради Валентини Любомської, депутата Черкаської обласної ради Володимира Копійченка, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак, інструктора по клубній роботі РБК Тетяни Мазур, керівника народного вокального ансамблю «Джерела» Анатолія Довганя, методиста по роботі із дітьми, молоддю та хореографії РБК Євгенії Осіяненко, провідного методиста вокально-хорового жанру РБК Лідії Тицькун, директора районного будинку культури Володимира Тарана.

    Головною метою проведення огляду стала ідея відродження та розвиток культури саме в селах. Як зазначив  директор РБК Володимир Таран, останнім часом в галузі культури була упущена робота з аматорами села, але даний захід підтверджує, що село існує творчо, і районний будинок культури, за підтримки районної ради та райдержадміністрації, відтепер здійснює свою основну функцію та надає можливість сільським артистам  відчути себе зірками не тільки на сільській сцені, а й на районній, а згодом і на обласній. А учасники огляду зуміли доторкнутися до глибин душі та викликати сльози на очах у присутніх у залі глядачів.

   На завершення ведуча свята Людмила Луняка запросила на сцену голову районної ради Валентину Любомську для нагородження всіх учасників огляду. Користуючись нагодою, Валентина Олександрівна зазначила:

– Я дуже вдячна працівникам районного будинку культури, учасникам та глядачам за те, що ви підтримали такі огляди в нашому районі. За мету було взято втримати і зберегти ту автентичність і творчі традиції, які є на нашій Тальнівщині, але поряд з цим дати поштовх для розвитку сучасного вокалу та хореографії. Дане дійство сьогодні об’єднало всі покоління і різні жанри, і це прекрасно. Наша  Тальнівщина є талановитою – це ми сьогодні могли побачити. І кожен із учасників має право представляти наш край на міжрайонних і інших заходах. Я маю надію, що дані огляди будуть продовжуватись, а згодом перейдуть у конкурси, де будуть розігруватися певні призи та грошові премії. Та головне, що цей захід дарує тепло нашим душам та позитивний настрій!

    Далі, згідно традиції, бо це вже третій по рахунку огляд в цьому році, учасники були нагороджені грамотами районного будинку культури. Валентина Любомська разом із Тетяною Мазур з радістю нагородили учасників, дякуючи їм та бажаючи подальших творчих успіхів.

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись