Обласний семінар з питань вокально-хорового мистецтва

  4 жовтня 2017 року в Тальнівському районному будинку культури відбувся обласний семінар з питань вокально-хорового мистецтва на базі народного аматорського ансамблю української пісні «Ордана», який відвідало 44 учасники – це фахівців по хору та вокалу з усієї області.

  В роботі семінару взяли участь: провідний методист відділу народної творчості та культосвітньої роботи обласного центру народної творчості Гузніна Л.В., викладач-методист  циклової комісії народної пісенної творчості та баяну Канівського коледжу культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г.Тичини, залужений працівник культури України Байкін В.Л. та художній керівник народного аматорського ансамблю української пісні «Ордана», заслужений працівник культури України Вовк М.О.

  За планом семінару пройшли практичні заняття та творча майстерня «Робота на елементами хорового звучання. Ансамбль. Стрій. Дикція.», презентація методичної розробки «Методичні рекомендації щодо підтвердження (присвоєння) звання «народний» аматорським колективам», зустріч та практичне заняття з народним аматорським ансамблем української пісні «Ордана» та огляд концертної програми «Пісенний віночок».

  Захід пройшов у дружній атмосфері, плідно попрацювавши всі присутні залишилися задоволені, отримали важливу інформацію, здобувши нові знання, обмінявшись набутим досвідом.

                                   Директор районного будинку культури    В. Л. Таран

Повернутись