Обласний семінар голів районних організацій профспілки працівників освіти і науки

   24 жовтня 2013 року відбувся семінар-звіт голови Тальнівської районної організації профспілки працівників освіти і науки, члена ЦК профспілки освіти і науки України Нестругіної Л.М. "Про роботу голови організації профспілки щодо захисту соціально-економічних прав та духовних інтересів членів профспілки".

   В семінарі-звіті взяли участь голова Черкаського обкому профспілки працівників освіти і науки України Жалдак О.Д., заступник голови райдержадміністрації Івченко В.І., заступник голови районної ради Рушай Л.І., голови райкомів профспілок області та первинних профспілкових організацій району, керівництво відділу освіти райдержадміністрації, ряд сільських голів району, колишні вихованці Нестругіної Л.М.

   Учасники семінару відзначали, що Нестругіна Л.М. беручись за будь яку справу завжди доводить її до завершення. Їй притаманні невичерпна енергія, працелюбство, ентузіазм. Вона зуміла налагодити конструктивну співпрацю з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування району з вирішення освітянських проблем.

   Заступник голови районної ради Рушай Л.І. у своєму виступі зазначила, що педагоги Тальнівщини довірили захищати їх інтереси через профспілки досвідченому педагогу, депутату районної ради 2-х скликань, голові постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Нестругіній Людмилі Митрофанівні, яка крім того є членом ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. Вона завжди активна на засіданнях президій та сесій районної ради, постійно турбується про захист прав і інтересів працівників освіти. Побажала плідної, конструктивної роботи на семінарі, гарного настрою та задоволення від перебування на Тальнівщині.

   Учасники семінару з приємністю ознайомились з діяльністю Тальнівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 - гімназія", зокрема, центру національно-патріотичного виховання - зразковим літературним музеєм "Шевченкова світлиця", музею історії рідного краю, кабінету народознавства. Також відбулася екскурсія у музей хліба "Дивень", який створено у Тальнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2. 

Фотозвіт

Повернутись