Об’єкти соціальної сфери с. Мошурів не залишились поза увагою голови районної ради

  Голова районної ради Валентина Любомська 18 липня побувала в Мошурівській медичній амбулаторії та Мошурівській загальноосвітній школі.

  Завідувач амбулаторії Катерина Дідух висловила свою стурбованість  відсутністю фінансування  для придбання оргтехніки, підключення до мережі Інтернет та інше, що необхідне для проведення медичної реформи та підписання  декларацій  між пацієнтами та  лікарем.  

  Валентина Любомська провела зустріч з директором загальноосвітньої школи Валентином Нишпорою, який повідомив, що Мошурівська загальноосвітня школа  вже  завершує  внутрішні  ремонтні роботи та роботи  з ремонту  опалювальної системи.

  Головою районної ради проінформовано про прийняте на пленарному засіданні районної ради 13 липня цього року звернення депутатів  районної ради до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В щодо проблем впровадження реформ в галузях освіти та медицини. В даному зверненні зазначено, що при запровадженні змін в медичній галузі не було враховано того, що при поділі ланок медичної допомоги на первинну та вторинну (в тому числі шляхом створення центрів первинної медико-санітарної допомоги) всі витрати по формуванню необхідної матеріально-технічної бази покладаються на місцеві бюджети без належного додаткового фінансування із державного бюджету. Тому піднято клопотання до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України при прийнятті рішень про здійснення реформ передбачати в Державному бюджеті кошти для їх проведення.

  Валентиною Любомською відмічено, що спільними зусиллями працівників  школи, місцевої та районної гілок влади вдалося домогтися затвердження  енергозберігаючого проекту на ремонт та заміну віконних та дверних блоків, утеплення фасадів і заміну покрівлі за рахунок державних коштів більше як на 3 млн. грн.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись