Новорічна казка для дітей учасників АТО

  Напередодні великого свята, Різдва Христового в Тальнівському районному будинку культури 5 січня 2018 року відбулась новорічна театралізована вистава для дітей учасників АТО.

 Голова спілки «Бойових побратимів та волонтерів» учасник АТО Сергій Шкляренко та волонтер Тетяна Буга за підтримки голови районної ради Валентини Любомської ініціювали проведення даного заходу.

 У залі можна було спостерігати велику кількість дітей міста та району. Також на захід завітали заступники голови райдержадміністрації Володимир Гречка і Тетяна Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук.

 Тетяна Олександрівна привітала всіх присутніх з Новим Роком та наступаючим святом Різдва Христового. Вона побажала всім міцного здоров’я, а саме головне, щоб у нашій Україні настав мир, батьки, які є учасниками АТО, обов’язково були разом із своїми сім’ями, щоб збувалися всі дитячі мрії.

  Впродовж свята зі сцени діток вітали казкові персонажі, були проведені конкурси, в яких діти активно брали участь та отримували солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

  Для веселого і незабутнього свята за кошти депутатів обласної ради - Скіченка Анатолія Петровича, Підгорного Анатолія Вікторовича, депутатів районної ради - Любомської Валентини Олександрівни, Гудзенка Сергія Анатолійовича, Сарани Валентини Петрівни, Маринченко Тетяни Іванівни, Коваля Валерія Дмитровича, Карпенко Олени Анатоліївни, Заверталюк Лідії Петрівни та депутата міської ради Гижка Олександра Миколайовича було закуплено велику кількість різноманітних цукерок та подарунків, яким дітлахи були особливо раді.

    Діти учасників АТО отримали масу позитивних емоцій та вражень.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись