Навчання депутатів по заповненню е-декларацій

   З 01 січня 2017 року відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції» розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (е-декларацію), за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агентством. Таку декларацію зобов’язані подати і депутати місцевих рад усіх рівнів.

  7 лютого 2017 року районною радою спільно з райдержадміністрацією проведено навчання посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, за участю голови районної ради Валентини Любомської та голови райдержадміністрації Василя Клименка.

   Роз’яснення, із застосуванням встановленого в залі засідань районної ради технічного обладнання «Рада Голос» та підключенням його до мережі Інтернет, надавала головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації  Інна Караульна.

  Вона детально роз’яснила порядок активізації електронного ключа та заповнення декларації, надала відповіді на запитання, які виникали в присутніх з даного питання.

   Підводячи підсумки навчання голова районної ради Валентина Любомська наголосила на тому, що з метою своєчасного заповнення е-декларацій на сайті НАЗК та подання її в належний Законом строк, в першу чергу необхідно терміново отримати електронний цифровий підпис. Запропонувала не зволікати із заповненням е-декларацій, щоб забезпечити їх подання до 1 квітня 2017 року. Звернула увагу на відповідальність за неподання або несвоєчасне подання декларацій.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись