Народному аматорському тріо «Дожниця» - 15 років.

Народному аматорському тріо «Дожниця» - 15 років.

Пісня «Дожниці» всіх зачаровує вмить.

То заворожує, то в серце раптом проникає.

Услід за піснею душа летить

І музика мов хвиля нагортає,

І ні для чого місця більш немає…

         2 червня 2019 року в Тальнівському районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди 15-ї річниці створення народного аматорського вокального тріо «Дожниця». Перед початком концерту присутні переглянули відеофільм підготовлений кіностудією «Стожари» про відоме вокальне тріо.

         А свій ювілейний концерт «Дожниця» розпочала відомою піснею «Трипілля», яка була написана нашими земляками - слова Андрія Поліщука, музика Людмили Шуляк, аранжування Анатолія Довганя. Сьогоднішній  склад тріо це: Лідія Тицькун (керівник), Тетяна Вовк та Людмила Костенко.

         З вітальним словом, з нагоди 15-ї річниці створення тріо, звернулася голова райдержадміністрації, депутат районної ради Валентина Любомська.

         Валентина Олександрівна відзначила високий професійний рівень колективу та вручила його керівнику Почесну грамоту Департаменту культури та зв’язків з громадськістю Черкаської облдержадміністрації, а також зазначила, що розпорядженням Черкаської обласної ради колективу присуджено премію ім. Порфирія Демуцького в галузі аматорської художньої творчості в сумі 10 тис. грн. та подарувала цінний подарунок.

         Впродовж усього концерту зачаровували своїми голосами учасниці тріо «Дожниця», подарувавши глядачам як українські народні пісні так і пісні авторські.

         Вітання линули від депутата обласної ради Володимира Копійченка, директора Тальнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 1-гімназії», учасника літературно-музичного об’єднання «Передзвони» при Тальнівському РБК Володимира Нерубайського, Веселокутського сільського голови Павла Козаченка,  Романівського та Майданецького сільських будинків культури, колективів РБК – «Ордани», «Тальнівчанки», «Джерела», «Хлопці ого-го», студії «Свято», Станіслава Костенка та ін..

         Учасниці колективу щиро дякували спонсорам за матеріальну підтримку  – меценату Мовчану Володимиру Петровичу за пошиття перших сценічних костюмів та Лисенку Руслану Миколайовичу за фінансову підтримку у придбанні нових сценічних костюмів та спонсоруванні поїздок колективу на виступи та конкурси за межі району. А також висловили вдячність глядачам, за те що завітали на зустріч з українською піснею.

                                                                                                                                                                                 Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись