Народне прощання із загиблим в АТО тальнівчанином Олександром Шевцовим

   30 січня 2015 року Тальнівщина попрощалася з героєм, загиблим під час бойових дій в зоні АТО під Дебальцево, 34-річним Олександром Михайловичем Шевцовим. Попрощатися з Героєм прийшли кілька тисяч людей міста Тальне, представники територіальних громад, громадських організацій, депутати районної та міської рад, громадськість району. Тальнівщина в великій жалобі, люди не приховували сліз.

   Олександр народився в місті Тальне 24 квітня 1980 року. А в квітні 2014 року пішов добровольцем на захист цілісності України. Служив   Олександр старшим солдатом 15 окремого гірськопіхотного батальйону 128 гірськопіхотної бригади. Восени отримав поранення, а після лікування побував у короткостроковій відпустці вдома на реабілітації. І знову повернувся до своїх товаришів – побратимів.

   24 січня 2015 року Шевцов Олександр Михайлович загинув у нерівному бою, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

  Провести в останню дорогу героя, який поліг за мирне життя своїх співвітчизників, також прийшли представники влади міста та району: міський голова Олександр Біленко, голова районної ради Наталія Руснак, голова райдержадміністрації Юрій Нечай. Невичерпний патріотизм, відданість ідеалам незалежної, демократичної та заможної України, непохитний бойовий дух Олександра  назавжди залишиться яскравим прикладом для всіх. Це велика втрата не лише для родини загиблого, а й для всієї Тальнівщини. У нього залишилися  старенькі батьки,  дружина  та   син.

  Промовці на мітингу і всі присутні на похороні висловлювали глибоке співчуття батькам, дружині і сину, всім рідним і друзям з приводу важкої втрати, бажали встановлення миру в Україні і щасливого життя всім, хто у ній проживає. Запевнили, що світла пам'ять про захисника Вітчизни, героя антитерористичної операції в Донбасі Олександра Михайловича Шевцова  буде вічною, що справа, за яку Олександр віддав своє життя, житиме, що перемога буде на боці України. Військовослужбовці вшанували пам'ять померлого товариша військовим салютом. Оркестр виконав Гімн України.

  Тальнівська района та міська ради, районна державна адміністрація, жителі району глибоко сумують з приводу передчасної смерті військовослужбовця Шевцова Олександра Михайловича  і висловлюють щире співчуття рідним та близьким покійного.

   Вічна пам’ять герою!

Фотозвіт

Повернутись