Напередодні Дня медичного працівника

  16 червня 2017 року в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника, який щорічно відзначається в Україні в третю неділю червня.

  З вітальним словом перед представниками  медичної галузі району виступила голова районної ради Валентина Любомська. «Здоров'я – зауважила Валентина Олександрівна, – головне багатство, без якого неможливе щасливе і повноцінне життя, тому ваша праця завжди була і залишається затребуваною і шанованою. Від вашої кваліфікації та професіоналізму багато чого залежить у справі збереження здоров'я людей. Новий час висуває нові вимоги. Не всі сприймають реформи які впроваджуються, нелегкі часи переживає медична галузь в загальному контексті децентралізації та адміністративної реформи. Але я і депутати районної ради будуть дуже виважено підходити до прийняття рішень по медичній галузі. Зокрема дуже добре що серед депутатського корпусу є ваші колеги, тому їх  професійне слово в прийнятті рішень буде визначальним. »

  Голова районної ради також відзначила, що депутатський корпус завжди  фінансово підтримував районну медицину, додатково виділяючи кошти з власних надходжень районного бюджету, а саме: у 2016 році – 3,5 млн. грн., у 2017 - 2 млн. грн.,  і ще будуть виділені кошти  на черговій  сесії районної ради.

  У переддень свята Валентина Олександрівна побажала всім працівникам охорони здоров'я, ветеранам галузі здоров'я, благополуччя в родинах, стабільності і миру в нашому суспільстві, щоб медики з найбільшою віддачею могли застосовувати свій досвід, знання та вміння в справі захисту здоров'я та життя людей.

  Привітала медичних працівників району також заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Півторак, яка разом із головою районної ради відзначили працівників медицини Почесними Грамотами і Подякою Тальнівської районної державної адміністраці і районної ради.

  Міський голова Олексій Юрченко, вітаючи своїх недавніх колег, від імені виконкому міської ради вручив ряду медиків району Почесні грамоти, сертифікати на подарунки та грошові премії.

  Участь в урочистих заходах з нагоди свята взяв також депутат Черкаської обласної ради Володимир Копійченко, який разом із привітаннями та побажаннями повідомив, що за сприяння голови районної ради та обласних депутатів від Тальнівщини обласною радою виділено кошти для ремонту хірургічного відділення Тальнівської центральної районної лікарні.

  Привітав працівників та ветеранів галузі охорони здоров’я і головний лікар Тальнівської центральної районної лікарні Анатолій Майсюк, відзначивши та нагородивши спільно з профспілкою працівників охорони здоров'я значну кількість працівників медичних установ району.

  Від імені сільських голів вдячні слова медикам висловив Веселокутський сільський голова Павло Козаченко, який зауважив, що не дивлячись на труднощі, низьку заробітну плату та високу відповідальність, наші працівники лікувальних установ гідно виконують свій обов’язок.

  Після урочистої частини свята працівників та ветеранів медицини привітали художні колективи районного Будинку культури.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись