Найспортивніше село - 2017

         Фізична культура і спорт все більше входять в повсякденне життя різних верств населення нашого району, а особливо молоді. Значна увага приділяється розвитку оздоровчої та спортивно-масової роботи серед сільського населення. На спортивних майданчиках  населених пунктів жителі підвищують майстерність із різних видів спорту. Кращі з них запрошуються до складів збірних команд району і захищають честь Тальнівщини на обласних та вищого рівня змаганнях.

         1 липня 2017 року на стадіоні в Тальнівському лісопарку відбулися фінальні районні змагання ХІУ сільських спортивних ігор Тальнівщини під девізом «Найспортивніше село - 2017» на призи Тальнівської районної ради. Фінальним змаганням передували змагання в дошкільних установах, закладах освіти, колективах фізкультури сільської місцевості з окремих видів спорту. Активну роботу по формуванню збірних команд територіальних громад та участі їх у змаганнях провели сільські голови та фізкультурні організатори. Найактивнішими були спортсмени сіл Романівка, Соколівочка, Кобринова Гребля, Майданецьке, Кобринове, Білашки, Лоташеве.

         Ведуча оголосила про відкриття фінальних змагань. Право підняти державний прапор України з нагоди відкриття ХІУ фінальних спортивних ігор Тальнівщини 2017 року надано капітанам команд.

         З вітальним словом до присутніх звернулися керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка. Вони привітали учасників із перемогою в першому етапі змагань та виходом у фінал. Відмітили, що мешканці сіл відзначаються не тільки своєю працелюбністю, а і беруть активну участь у художній самодіяльності та займаються спортом. Побажали спортсменам, щоб сьогоднішні змагання пройшли у доброзичливій та дружній атмосфері,  а у безкомпромісній боротьбі переміг найсильніший. Всім присутнім - міцного здоров’я, достатку, наснаги та провели нагородження чемпіонів та призерів зональних змагань ХІУ сільських спортивних ігор.

         В цей день відбувалися змагання із волейболу, міні-футболу, дартсу (метання дротиків), легкої атлетики, боротьби на руках, перетягування канату. В наполегливій боротьбі І місце здобули спортсмени із села Майданецьке (сільський голова Капериз М.В.), ІІ місце – зайняла команда із села Кобринова Гребля (сільський голова Маляр В.І.), почесне ІІІ місце – дісталося спортсменам із с. Соколівочки ( староста села Щербатюк В.В.).

         Команди, які зайняли призові місця нагороджені грамотами, кубками та комплектами спортивної форми, а всі чемпіони та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.

         Переможець районних змагань «Найспортивніше село - 2017» – команда Майданецької сільської ради -  візьме участь у фінальних обласних змаганнях. Тож побажаємо нашим спортсменам перемог!

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись