Нагородження волонтерів

8 лютого 2017 року в м. Тальне прибули представники Української Добровольчої Армії. Вони зустрілися із громадськістю району в приміщенні міського центру культури та дозвілля.

         Цей патріотичний захід розпочався демонструванням документального фільму режисерів Леоніда Кантура та Івана Яснія «Добровольці Божої чоти». Фільм – це розповідь про події на Майдані, про добровольців, які не маючи статусу учасників бойових дій боронять нашу рідну Україну в зоні АТО, про бої під с. Піски, оборону міжнародного Донецького аеропорту, яка тривала 242 дні. Про людей, які мають страх, але роблять свою справу. Вороги не чекали від цих воїнів готовності воювати і так боронити свою землю.

         Після перегляду фільму слово взяв начальник штабу Української добровольчої армії полковник Сергій Ільницький, позивний «Сокіл». Він розповів про воїнів-добровольців, про їх перший бій, який відбувся 20 квітня 2014 року. Щиро дякував всім волонтерам, які допомагали і нині допомагають добровольчим батальйонам та вручив нагороди -  медаль «Авдіївка промзона» та медаль «За участь в бою» добровольцю Дмитру Герасимову. Медалями «Сильному Духом» були нагороджені волонтери Тальнівщини. Серед нагороджених депутати обласної ради Анатолій Підгорний та Анатолій Скіченко, депутат районної ради Сергій Тульчинський, депутат Майданецької сільської ради Людмила Кутова, депутат районної ради попереднього скликання Володимир Безрідний, військовий комісар Тальнівського районного військового комісаріату Валерій Кудла.

         Голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко,  міський голова Олексій Юрченко щиро подякували воїнам-добровольцям  та волонтерам за їх ратний подвиг та вручили коровай із тальнівських ланів і квіти.

         Валентина Олександрівна вручила Подяку від Тальнівської громади. В ній зазначено: «Воїнам - добровольцям, патріотам України!Громада Тальнівщини дякує  Вам за те, що боретесь за незалежність нашої Неньки, за мирне, світле небо над головою, за наше краще майбутнє!
Ви і Ваші браття-солдати, сини України, справжня наша гордість! Таких воїнів, люблячих свою Батьківщину так, палко, так щиро, немає ніде у цілому світі.Ми дякуємо Вам за те, що забуваючи про страх, про біль, про безпеку, Ви всі як один, незалежно від віку й роду занять, стали на боротьбу з ворогом. Кожен з Вас ясно усвідомлював, що може загинути в будь-яку секунду, але раз за разом піднімався в бій, захищаючи свій дім, свою родину, свою Батьківщину від ворогів, тому що кожен з Вас знав,«Якщо не я, то хто ж».Молимось за Україну і за Вас, наші герої-добровольці!» 

Слава Україні! Слава її захисникам!

                                                             Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись