Надання матеріальної допомоги сім’ї Михайленко В. О.

Надання матеріальної допомоги сімї Михайленко В. О.

         26 червня 2020 року на пленарному засіданні сесії Тальнівської районної ради одним із перших розглядалося питання надання матеріальної допомоги сім’ї Михайленко В. О.

         26 травня 2020 року в родині Михайленків народилася трійня. На даний час в родині виховується четверо дітей, але власного житла сім’я не має.

         На засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку було розглянуто звернення депутата районної ради Миколи Слободяника та заяву Вікторії Михайленко про необхідність надання матеріальної допомоги сім’ї Михайленко на придбання будинку в селі Лащова.

         Депутати підтримали пропозицію голови районної ради Валентини Любомської щодо виділення сім’ї Михайленко В. О. 50 тисяч гривень за рахунок коштів кошторису районної ради.

         Для позитивного вирішення зазначеного питання також були внесені зміни до районного  бюджету, а саме передбачено додаткове фінансування заходів районної комплексної програми «Турбота» для надання  матеріальних допомог, а саме  перекидку  коштів  за рахунок  економії коштів  по кошторису  районної ради. 

         Зазначимо, що попередня трійня народжувалась в Тальнівському районі понад 30 років тому. Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Тальнівської районної ради щиро вітаємо родину Михайленків із народженням трьох синів. Хай вони ростуть здоровими та щасливими, а  всій родині бажаємо міцного здоров'я, наснаги та витримки.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

        

Повернутись