Надання матеріальної допомоги сім’ї Линник В.В.

Надання матеріальної допомоги сімї Линник В.В.

         26 червня 2020 року на пленарному засіданні сесії Тальнівської районної ради серед інших розглядалося питання надання матеріальної допомоги сім’ї  Линник В.В.

         На засіданні постійних комісій районної ради з питань бюджету та економічного розвитку і з соціальних та гуманітарних питань було розглянуто заяву Валентини Линник про необхідність надання матеріальної допомоги  на дороговартісне лікування доньки Анни Линник, яка страждає на рідкісне генетичне захворювання.

         Депутати підтримали пропозицію голови районної ради Валентини Любомської щодо виділення сім’ї Линник В.В. 50 тисяч гривень за рахунок коштів  кошторису районної ради.

         Турбота про людей, які перебувають у складних життєвих обставинах – один з основних напрямів реалізації  районної комплексної програми «Турбота» на 2015-2020 роки, яка затверджена рішенням Тальнівської районної ради.

         Також були внесені зміни до районного  бюджету, а саме передбачено додаткове фінансування заходів районної комплексної програми «Турбота» для надання  матеріальних допомог, а саме  перекидку  коштів  за рахунок  економії коштів  по кошторису  районної ради. 

         Розпорядником коштів з реалізації заходів районної комплексної програми «Турбота» є управління соціального захисту населення  Тальнівської райдержадміністрації.Контроль за реалізацією заходів, передбачених Програмою, здійснює  у межах компетенції,   районна державна адміністрація.

         Надіємось, що в найкоротший термін районна державна адміністрація профінансує зазначену суму для термінового лікування Анни Линник.

 

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

        

Повернутись