На Тальнівщині відзначили волонтерів

  5 грудня 2014 року заступники голови Оперативного штабу з координаційної  роботи  по  наданню  гуманітарної  допомоги учасникам АТО та жителям  східних  областей  України - заступник голови районної ради Леся Рушай та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Гречка провели розширене засідання штабу приурочене Міжнародномуднюволонтерів.

   В своєму вітанні Леся Іванівна зазначила: «В нашому районі все з більшою активністю поширюється волонтерський рух, зростає розуміння цінності та значення волонтерської діяльності. Тальнівщина має чудовий арсенал волонтерів, які завжди відкликаються на допомогу. Небайдужі люди присвячують свій вільний час суспільним справам, часто ризикуючи власним життям. В цей нелегкий час, в умовах військових дій на сході країни, вони стали справжнім місточком між військовими та свідомими, чуйними людьми. Наші волонтери ініціативні, активні та творчі люди. Вони роблять свою справу з любов’ю та вірою в те, що врешті в нашій країні запанує мир.
     Бути волонтером – це прекрасна місія. Дякую всім, хто хоч раз приймав участь у благодійних заходах та допомагав створювати позитивний настрій іншим людям».

  Керівники вручили Подяки активним волонтерам району та побажали їм успіхів у всіх починаннях, бути щасливими і наповнювати щастям життя інших людей.

   Крім того на засіданні обговорили питання надання земельних ділянок військовослужбовцям - учасникам АТО.

Повернутись