На Тальнівщині відбулися фінальні змагання Черкаської області серед депутатів

   27 квітня 2013 року на гостинній землі Тальнівщини відбулися Фінальні змагання Спартакіади Черкаської області серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

  В змаганнях з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок прийняли участь команди та учасники з 16 районів і 2 міст обласного піідпорядкування .

   З вітальним словом спартакіаду відкрив та вручив командам святкові короваї голова Тальнівської районної ради Володимир Глухенький.  Учасників зональних змагань, на чолі з керівниками районів, привітав заступник голови Черкаської обласної ради Василь Касян, голова райдержадміністрації Микола Бардадим, міський голова Олесандр Біленко, голова обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Юрій Мрачковський.

   Змагання з зазначених видів спорту проходили організовано, виявляючи завзятість та прагнення команд перемогти.

 В результаті змагань, за рішенням суддів, перше місце вибороли спортсмени-депутати Катеринопільського району, друге - команда  Тальнівщини, а третє місце посіла команда Черкаського району. Переможцям і призерам змагань за високі спортивні результати вручені  грамоти Черкаської обласної ради, управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації та КУ «Черкаський обласний центр «Спорт для всіх», а команди-переможці нагороджені кубками.

 Учасників змагань вітали юні спортсмени та учасники художньої самодіяльності.

 

Фотозвіт

Повернутись