На Тальнівщині урочисто проводжали мобілізованих бійців

  11 лютого 2015 року у Тальнівсько-Катеринопільському ОМВК урочисто проводжали 18 мобілізованих бійців. 9 чоловіків з Тальнівщини та 9 з Катеринопільщини Представники влади т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Гречка В.В. та голова районної ради Руснак Н.П., рідні, друзі, які від щирого серця зичили повернутися додому живими та здоровими.

   Отець Михайло, настоятель Свято-Петропавлівського храму УПЦ КП освятив всіх присутніх, а мобілізованих хлопців благословив у нелегку дорогу.

   Т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Гречка В.В. та голова районної ради Руснак Н.П. вручили православні  молитовники для воїнів та  іконки зі словами, що нелегка доля лягла на їх мужні плечі, але треба пам’ятати, що саме вони захисники Вітчизни та людського роду. Тут залишаються їх матері, дружини та діти, які з нетерпінням чекатимуть повернення своїх близьких до рідного дому.

   Як підкреслив військовий комісар, Валерій Кудла, відправка відбулась в ході оголошеної Указом Президента України четвертої хвилі мобілізації, мобілізовані впродовж 30-60 днів проходитимуть навчання в спеціальних центрах підготовки та перепідготовки і тільки після того будуть направлятися на виконання бойових завдань.

   Після урочистих проводів мобілізовані вирушили до військових частин.

Фотозвіт

Повернутись