На сесії Тальнівської районної ради

 

    29 травня 2012 року відбулася чотирнадцята сесія Тальнівської районної ради,  яку провів її головаСергій Осипенко. У роботі сесії взяли участь народний депутат України Сергій Миколайович Терещук, голова райдержадміністрації Микола Бардадим, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.

      До порядку денного засідання було включено 23питання.

    Головним питанням, яке активно обговорювали депутати, стало «Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2011 № 11-4 «Про районний бюджет на 2012 рік» із змінами».З цього питання доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

   На сесії було затверджено  Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району,Положення про порядок списання основних засобів об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району, розглянуто рядінших питань.

    Депутати також розглянули питання про використання майна, що належить до районної комунальної власності та хід підготовки до оздоровлення дітей влітку 2012 року.

      З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.

Фотозвіт

Повернутись