Міжнародний день захисту дітей

   Перший літній день 2017 року видався надзвичайно теплим та сонячним, це так символічно, адже саме 1-го червня традиційно відзначають Міжнародний день захисту дітей.

   Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій, і тому немає більшого щастя у світі, коли посміхаються малі дітлахи, коли в їхніх очах сяють промінчики сонця.

  Ось і сьогодні з щирими привітаннями та подарунками до  вихованців Тальнівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів завітали голова районної ради Любомська Валентина Олександрівна, голова райдержадміністрації Клименко Василь Петрович та депутат районної ради, начальник управління соціального захисту населення Маринченко Тетяна Іванівна.

  Голова районної ради Валентина Олександрівна щиро привітала всіх діток з святом-Міжнародним днем захисту дітей, побажала маленьким українцям, міцного здоров’я, оптимізму, здійснення заповітних мрій, радості та добра.

 Зі словами привітання до вихованців центру звернувся голова райдержадміністрації  Василь Петрович, у своїй промові він згадав, про те , що на сході нашої країни йде війна і нажаль не всі діти відчувають себе захищеними в цей день та побажав вихованцям міцного здоров’я та благополуччя.

  Депутат районної ради Тетяна Іванівна також долучилась та  привітала вихованців, колектив центру та їхніх батьків.

  Вихованці реабілітаційного центру для гостей приготували чудовий концерт, де розказували вірші, розгадували загадки, співали разом з вихователями веселі пісні та виконували танцювальні номери в українському стилі.

  Директор реабілітаційного центру Людмила Павлова та вихователі називають цих діток своїми рідними та вкладають в них щодня свою любов, турботу та максимальних зусиль у навчання та розвиток дітей.

  По завершенні свята керівники району подякували директору та вихователям центру за кропітку працю у вихованні діток з особливими потребами, за душу, яку вони вкладають у кожну дитину на протязі 12-ти років. Батькам за турботу, а також привітали кожного вихованця із прекрасним дитячим святом та подарували дітям солодощі. Побажали маленьким українцям міцного здоров’я, сяючих посмішок та мирного неба.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись