Міжнародний день похилого віку

  Другий місяць осені починається з особливої дати. Щороку 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

 6 жовтня 2017 року в залі засідань управління соціального захисту населення райдержадміністрації відбулась зустріч з головами первинних ветеранських організацій району та пенсіонерами. На зустріч завітали голова  районної ради Любомська Валентина Олександрівна та голова райдержадміністрації Клименко Василь Петрович. Вони поспілкувалися з присутніми, привітали їх із днем людей поважного віку та подякували старшому поколінню, які віддали рідній країні та своїм нащадкам кращі роки свого життя.       

  До присутніх звернулася депутат районної ради, начальник управління соціального захисту населення Маринченко Тетяна Іванівна, яка надала інформацію по субсидіях та пільгах. Начальник Тальнівського відділу обслуговування громадян Звенигородського об’єднаного Пенсійного фонду  Черкаської області  Толдонова Наталія Вікторівна розповіла присутнім про підвищення пенсій уже з цього місяця. Голова ради ветеранів Білозор Василь Васильович, голова ГО «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО» Данилюк Василь Миколайович, голова ГО «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів» Шкляренко Сергій Володимирович та голова ГО «Союз Чорнобиль» Савчук Микола Васильович також долучились до привітань.

  Міжнародний день людей похилого віку покликаний висловити визнання особам старшого віку за їх внесок у розвиток людського потенціалу та економіки, звернути увагу суспільства на проблеми глобального постаріння населення. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись