Минає рік як загинув учасник антитерористичної операції Василь Івченко

      28 серпня 2017 року минає рік як загинув учасник антитерористичної операції Василь Івченко. О 10 годині у Свято-Петропавлівському Храмі відбулася панахида за загиблим воїном, яку правив отець Михайло Василюк.

      Для вшанування пам’яті та висловити родині свої співчуття на панахиду прибули голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, керівник апарату райдержадміністрації Соловей Леся Володимирівна, члени ГО «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів» волонтер Тетяна Буга та учасник АТО Юрій Опалінський, рідні загиблого та просто небайдужі люди.

   О. Михайло закликав присутніх до примирення всередині країни, наголосивши, що найвища цінність у нашому житті це любов до ближнього свого та любов до України, за яку Василь віддав своє життя у молодому віці.

    По закінченню панахиди, голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко разом з учасниками антитерористичної операції Юрієм Опалінським та Віталієм Чалим відправились в с. Папуженці для вшанування пам’яті хвилиною мовчання та покладання квітів до могили загиблого захисника України, учасника бойових дій на Сході Василя Івченка. 

Фотозвіт

Повернутись