Мамо рідна, ти моя молитва

 12 травня 2019 року в районному будинку культури відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс на краще виконання пісні про матір "МАМО РІДНА, ТИ МОЯ МОЛИТВА" за підтримки засновників фестивалю - Тальнівської районної ради, райдержадміністрації,районного будинку культури та під патронатом голови райдержадміністрації, депутата районної ради Валентини Любомської і депутата обласної ради Анатолія Підгорного.

 Метою проведення фестивалю-конкурсу є піднесення ролі матері в суспільстві  і житті нації, пошук та підтримка талановитих молодих виконавців, авторів пісень, підвищення їх творчої активності, виховання почуття любові до найдорожчої людини на землі – Матері. Популяризація української пісні, національної культури, рідного краю.

 Радо вітала Тальнівщина гостей – учасників фестивалю. А їх з'їхалося чимало з різних куточків нашої області та України – понад 100 учасників.

 На фестивалі панувала лірична атмосфера, відчуття свята і домашнього затишку. Саме таким і задумував його у 2002 році засновник, наш земляк поет-пісняр і журналіст Андрій Поліщук.

 - Мені дуже приємно, що і сьогодні фестиваль «Мамо рідна, ти моя молитва» збирає найталановитіших дітей, які плекають у своїх серденьках тепло маминої турботи, - відзначив Андрій Ілліч, приймаючи від організаторів заходу, в знак вдячності, запашний коровай.

  З прекрасним, щирим святом – Днем матері, з відкриттям найліричнішого фестивалю конкурсантів та всіх гостей привітали голова Тальнівської райдержадміністрації Валентина Любомська та депутат обласної ради Анатолій Підгорний.

  - Щиро пишаюся, що саме на Тальнівській землі діє такий фестиваль, який несе у людські душі світло надії, материнське тепло, - звернулася Валентина Любомська. - Він єднає серця талановитих діток з різних куточків області та всієї України. Висловлюю вдячність музичним наставникам, керівникам усіх учасників конкурсу, їхнім рідним, що виховали таких прекрасних і талановитих дітей. Бажаю усім гарних і світлих емоцій, чудових вражень, цікавих конкурсних змагань та перемог!

  Ведучі Георгій Таран та Діана Погосян представили шановане журі: член обласного об'єднання композиторів, заслужений працівник культури України Микола Вовк; доцент, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ ім. Павла Тичини, заслужений працівник культури України Василь Семенчук; керівник тріо „Гонта“, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ ім. Павла Тичини, заслужений працівник культури України Валентин Купчик та заслужена артистка України, кандидат педагогічних наук, викладач народного співу НПУ ім. М.П. Драгоманова Руслана Лоцман.

  Пані Руслана люб'язно подарувала зі сцени свою пісню „Ладо, ладо, все буде радо“ і запросила всіх разом заспівати „Рідна мати моя…“. Ця пісня ще більше об'єднала усіх гарним настроєм та щирою вдячністю найріднішій у світі людині.

  А незвична ніжна постановка з присвятою усім матусям, у виконанні працівників будинку культури, налаштувала учасників фестивалю на приємну і плідну працю конкурсних прослуховувань.

 У перерві гості мали змогу сфотографуватися на згадку про Тальнівщину біля символічної фотозони,  а також із задоволенням відвідали Тальнівський музей історії.

  А далі - урочистий момент нагородження. Грамотами, кубками та книгами від засновника конкурсу, були відзначені кращі виконавці.

 Та ми переконані, що головним дарунком для всіх конкурсантів – була можливість висловити свою любов матусям, отримати творчий заряд позитиву у колі талановитих однолітків, привезти додому чудові враження від нашої гостинної Тальнівщини.

 Тальнівська райдержадміністрація та районна рада виловлюють щиру вдячність усім, хто долучився до організації такого прекрасного фестивалю, усім конкурсантам та їхнім наставникам. Адже конкурс покликаний не просто визначати кращих, він відкриває дитячі серця до пісні, до любові, до таланту…

Повернутись