9 листопада 2018 року у затишній залі Тальнівського районного будинку культури зібралися усі, хто присвятив себе галузі культура, а також шановні глядачі, які цінують мистецтво нашого краю.

         Саме цього дня в нашій країні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

         Присутніх зі святом вітали голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова районної ради Валентина Любомська, міський голова Олексій Юрченко, депутат обласної ради Володимир Копійченко.

         У вітальному слові голова районної ради Валентина Любомська зазначила: «Культура для нації – це, що душа для людини. Перше і друге є цільним і не подільним. Тальнівщина славиться своїми талантами, які зростали, зростають і в майбутньому будуть народжуватись на нашій благодатній  Богом землі.

         Сьогоднішнє свято є святом родинним, тому що кожна родина має таланти і кожна родина є частинкою культури».

         Валентина Олександрівна подякувала працівникам культури району, які несуть свій талант до кожного серця, до кожної душі і прославляють Тальнівщину не тільки на теренах України, а й далеко за її межами. Вона запевнила, що депутатський корпус Тальнівської районної ради завжди підтримував і надалі буде підтримувати галузь культури. Побажала миру, миру в родинах, добра, щастя, здоров’я, злагоди. А на завершення виступу сказала: «Ми завжди вами захоплюємося, завжди вами насолоджуємося і дуже щиро любимо».

         Керівники району та міста виконали приємну місію нагородження:

- Почесною грамотою Черкаської обласної адміністрації та обласної ради за особливі заслуги перед Черкащиною нагороджений письменник, краєзнавець і журналіст Андрій Поліщук;

- Почесною грамотою обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток національної культури та мистецтва та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджений Анатолій Довгань.

         Почесною грамотою департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено директора Тальнівського районного будинку культури, керівника народного аматорського духового оркестру «Сурми Тальнівщини» Володимира Тарана; художнього керівника народного аматорського вокального тріо «Дожниця» Тальнівського будинку культури Лідію Тицькун;

- директора Мошурівського сільського будинку культури та ВСП «Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва» Сергія Яковенка.

Також кращих працівників галузі та творчі колективи було відзначено Почесними грамотами та оголошено Подяки Тальнівської райдержадміністрації та районної ради; виконкому Тальнівської міської ради.

Вразили слова ведучого:

- Сьогодні ми відзначаємо наше професійне свято, покликання якого - дарувати людям радість. Але, як і всі громадяни України, ми не можемо стояти осторонь подій, які відбуваються в нашій державі. Неоголошена війна! Зараз непростий для нашої країни час, вкотре доводиться відстоювати право називатися українцем, право жити на своїй землі і розмовляти рідною материнською мовою.

         Далі мав слово учасник АТО, директор Кобринівського сільського будинку культури Сергій Погорілий.

         На знак вшанування всіх, хто віддав життя за Україну, право покласти квіти до пам'ятника Небесної Сотні надано заслуженому працівнику культури України Миколі Вовку, директору Кобринівського сільського будинку культури Сергію Погорілому та переможниці Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів Діані Погосян.

         А від усіх працівників культури та вдячних глядачів було вручено короваї двом заслуженим працівникам культури – колишньому начальнику відділу культури Олегу Сошинському та керівнику народного аматорського ансамблю української пісні «Ордана» Миколі Вовку.

         Концертна програма промайнула в щирій, родинній, дружній атмосфері та впевненості у завтрашньому дні. Азавершилась яскравим виступом чоловічого вокального тріо «Гонта»Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

 

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

 

Повернутись