Круглий стіл на інвестиційну тему

  26 лютого 2018 року о 10:00 годині в залі засідань Тальнівської районної ради відбувся круглий стіл на тему: «Можливості залучення фінансування в агропромисловий комплекс Тальнівського району». В засіданні взяли участь голова районної ради Любомська Валентина Олександрівна, голова райдержадміністрації Клименко Василь Петрович, депутат районної ради Ковальов Анатолій Костянтинович, сільські голови, представники управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств району та територіальної громади.

  Перед початком заходу Валентина Олександрівна привітала всіх присутніх учасників круглого столу та зауважила:

-   питання залучення інвестицій в розвиток економіки Тальнівського району наразі актуальне та є одним із пріоритетних напрямків роботи на даний час.

 Волкотруб Олександр Олександрович – генеральний директор «Empyrialarchitects», представник в Україні інвестиційних компаній Польщі, Франції, Італії, Китаю та Казахстану розповів присутнім про стратегію інвестування в Тальнівському районі та інструменти пошуку міжнародних партнерів.

  За наслідками обговорення Олександр Волкотруб порадив розпочати роботу по створенню інвестиційного каталогу для Тальнівського району, бізнес - проектів та надавати пропозиції для їх подальшого опрацювання з інвесторами задля практичної реалізації.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись