Координаційна нарада по відзначенню Дня прикордонника

  Щороку в Тальнівському районі за ініціативи районної спілки прикордонників 28 травня проводяться заходи з нагоди Дня прикордонника. В них активну участь беруть жителі Тальнівщини та делегації, окремі громадяни з різних областей України.

   З метою узгодження дій органів місцевого самоврядування,  виконавчої влади та громадських організацій головою районної ради Любомською В.О. 19 травня  проведено координаційну нараду. В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Клименко В.П., Легедзинський сільський голова Гульченко С.П., начальник Тальнівського відділення поліції Звенигородського відділення поліції Головного управління Національної поліції Черкаської області Голота І.Д., голова Тальнівської районної спілки прикордонників Мельник М.Я., його заступник Зозуля В.В., директор РБК Таран В.Л., волонтер Буга Т.В., голова  громадської організації «Об’єднання бойових  побратимів та волонтерів» Шкляренко С.В.,   начальник відділу культури і туризму  міської ради Качур А.І.

  Розглянуто питання впорядкування прилеглої території біля пам’ятного знака воїнам-прикордонникам в с. Легедзине, стоянки автомобілів, облаштування громадської вбиральні, дотримання громадського порядку, організації харчування гостей, раціонального використання виділених з районного бюджету коштів та проведення офіційної і концертної частин в м.Тальному та с. Легедзине.

 

                                                                  Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись