Конференція жителів сіл Левада та Білашки

   24 березня 2016 року відбулася конференція жителів сіл Левада та  Білашки. В роботі  конференції взяли участь голова районної ради Любомська В.О., голова райдержадміністрації Клименко В.П., депутат обласної ради  - Скіченко А.П., депутати районної ради - Лаціна П.О., Маринченко Т.І. та керівники ряду служб райдержадміністрації.

   Очільник територіальної громади Чмига Л.С. прозвітувалась про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку за 2015 рік та проінформувала про основні напрямки роботи на 2016 рік. З інформаціями про стан надання освітніх, медичних, культурних послуг населенню проінформували керівники школи, дитячого садка, ФАПу, будинку культури, бібліотеки. Розглянуто також питання стану дотримання законності і правопорядку на підвідомчій території.

  Активно обговорювалось питання реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання  громад». За наслідками вирішено утворити робочу групу з узгодження дій щодо добровільного об’єднання Вишнопільської, Тальянківської, Легедзинської, Зеленьківської, Білашківської та інших суміжних громад.

Повернутись