Конференція жителів села Заліське

  16 квітня 2018 року відбулася конференція жителів села Заліське. У роботі конференції взяла участь голова районної ради Валентина Любомська, депутат районної ради Олексій Пасєка, помічник-консультант депутата обласної ради  Анатолія Підгорного Ольга Котенко.

  Громада заслухала та підтримала звіт сільського голови Сергія Панченка за 2017 рік, а також плани на поточний рік.

 Сергій Миколайович охарактеризував роботу установ, які знаходиться на території села: подякував за фінансову підтримку депутату обласної ради Анатолію Підгорному та депутатам районної ради Юрію Драгану та Олексію Пасєці. Детально розповів про благоустрій всього населеного пункту та території сільського кладовища зокрема.

  Сільський голова зазначив, що на поточний ремонт дорожнього покриття по вулицях Садова, В.Чорного, Т.Г.Шевченка з бюджету сільської ради було використано кошти в сумі – 183083 грн.,виготовлення  проектно - кошторисної документації на капітальний ремонт дороги на кладовище – 15586,8грн., на виконання робіт по капітальному ремонту дороги на кладовище 324010 грн.,  на послуги по створенню топографічних планів – 67200грн.

  Голова районної ради Валентина Любомська розповіла про адміністративну і освітянську реформи та більш детально зупинилася на впровадженні в районі реформи у медичній галузі. Валентина Олександрівна зауважила, що кожен житель має розуміти, що саме він є членом громади, а добробут громади залежить від спільної праці всіх разом. Подякувала сільському голові та громаді села за участь художніх колективів Заліського сільського клубу у творчому звіті за 2017 рік та особисту участь сільського голови у цьому концерті та у змаганнях «Найспортивніше село - 2018». Побажала всім присутнім міцного здоров’я, злагоди у родинах, приємних весняних клопотів, які потім віддячать  гарними врожаями.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись