Конференція жителів села Тальянки

   Голова районної ради Валентина Любомська 23 березня 2016 року спільно з головою райдержадміністрації Клименком В.П., заступником начальника фінансового управління райдержадміністрації Ковалишиною С.О., депутатом Черкаської обласної ради Скіченком А.П., депутатом районної ради Пашковським Ю.В. взяла участь у конференції жителів села Тальянки.  У роботі конференції також взяли участь Білашківський сільський головою Чмига Л.С. та представник від Зеленьківської територіальної громади Ольга Рябцева.

  Збори розпочались зі звіту сільського голови І.М. Шилкіна, який проінформував присутніх про роботу сільської ради та виконкому у 2015 році й означив завдання і плани на перспективу. Розглядались також питання про об’єднані кошти громадян, про стан забезпечення законності та правопорядку на підвідомчій території та рішення виконкому Вишнопільської сільської ради про ініціативу об’єднання Вишнопільської територіальної громади до  Тальянківської територіальної громади відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Жителі села активно взяли участь у процесі обговорення  питання об’єднання громад, деякі із присутніх висловили думку, що бачать у майбутньому великі перспективи розвитку села при об’єднанні і що цим шансом, який дає держава потрібно скористатись. Громадою села прийнято рішення утворити  робочу групу для детального вивчення питання обєднання громад з жителями суміжних територіальних громад: Білашками, Легедзине, Вишнопіль та Майданецьке.

   Також жителі села ініціювали питання щодо благоустрою населеного пункту, ямкового ремонту  доріг та  перейменування вулиць.

   На завершення конференції голова районної ради наголосила, що Закон потрібно виконувати, укрупнення громад здійснювати, але необхідно відстоювати інтереси усіх жителів Тальнівського району. 

Фотозвіт

Повернутись